Uudised

HC Kehra käsipalliklubiga liitus Margus Nõlvak

margus

Oktoobri alguses ühines HC Kehra juhtkonnaga Margus Nõlvak. Margus Nõlvak on põline Kehra mees ja HC Kehra käsipallimeeskonna kasvandik ja mängija. Margus tegeleb paljude erinevate tegevustega. Lisaks põhitööle Ülemiste City’t arendava Mainor Ülemiste juhatuse esimehena, tunneb ta siirast kohustust kodulinna Kehra vastu. Ta soovib, et Kehra oleks puhas, korras, nii tema kui ka teiste Kehras elavate inimeste jaoks ning näeb vaeva, et noored saaksid spordiga tegeleda.  Lisaks eelnimetatule on Margus  Anija valla volikogu liige. Selleks, et Marguse kohta infot saaksite, tegime temaga väikest moodi intervjuu.


Kust sa pärit oled ja kus on sinu praegune elukoht?

Olen pärit Ülejõe külast. Oma perega otsustasime rajada kodu Kehrasse vanemate kodu lähedale. Oleme elanud oma majas viimased viis aastat ning otsus Kehrasse jääda oli õige.

Mis on sinu põhitöö?

Olen Mainor Ülemiste tegevjuht ja tegelen Ülemiste City ärilinnaku arendamisega.

Tutvusta paari lausega oma perekonda

Olen abielus imekauni Lilian Nõlvakuga. Liliani põhitööks on olla Baltika AS kommunikatsiooni juht. Sarnaselt minuga on Lilian aktiivne kaasa rääkima Anija valla heaolu nimel. Perekonnas on meil kaks last: poeg Robert ja tütar Liisa. Mõlemad lapsed käivad Kehra Lepatriinu lasteaias.

Millega tegelete perega vabal ajal? Kuidas hoiad iseennast vormis?

Vaba aja proovin veeta võimalikult palju koos perega. Peamine aeg kulub oma majas tegutsemisele ja maatöödele. Nii palju kui võimalik proovin osaled HC Kehra treeningutel.

Miks sa otsustasid HC Kehra juhatusega liituda?

Olen lapsest saadik käsipalli mänginud ja selle ala suur fänn. Kuna ma enam ise aktiivselt käsipalli ei mängi, siis panustan selle spordiala arengusse oma teadmistega,  HC Kehrat toetades.

Mis on esimene asi mida soovid HC Kehra käsipalli klubis muuta? Või arvad et praegu on kõik hästi ja okei?

Kuna mul on juhina juba omajagu kogemust, siis näen siin positiivseid võimalusi neid teadmisi rakendada, et klubi oleks veelgi edukam.

Mida soovid selleks hooajaks HC Kehra fännidele?

See on siililegi selge, et rebane on kavalam! Ärge te seda unustage!

 

HC Kehra võtab Margus Nõlvaku avasüli vastu ning loodavad, et tal jätkub jõudu ja sära HC Kehra aitamiseks ja toetamiseks!!!

 

Carmen Kaalo/HC Kehra turundusneiu