Uudised

HC Kehra jätkab Euroopa karikasarja mängudega käsipallis

lzsy3v4i.asjEeloleval nädalavahetusel mängib HC Kehra Euroopa karikasarja Challenge Cup karikasarjas Portugali klubi ABC/Uminho-ga. Esimene kohtumine leiab aset 13.veebruaril kell 17.00 ja teine kohtumine 14.veebruaril kell 17.00, kohaliku aja järgi.

HC Kehra peatreener Indrek Lillsoo on mängude eel positiivne ja hindab meeste südikust: “Esmakordselt klubi ajaloos saame Euromänge mängida hooaja teises pooles. See tähendab, et oleme jõudnud sarjas 16. parema meeskonna hulka.

Portugali klubi ABC/Umhino peetakse üheks sarja tugevaimaks meeskonnaks kuid ka HC Kehra meestel on omad trumbid ning minnakse tegema tugevat mängu. Indrek Lillsoo: “Loos meid seekord ei soosinud, saime vastaseks eelmise hooaja Challenge Cupi finalisti. Samas on ju huvitav mängida absoluutse tipuga selles sarjas.

Ees on põnev nädalavahetus käsipallis, sest HC Kehral on võimalus teha Eesti klubikäsipallis ajalugu ja jõuda nii kaugele, kuhu pole varem ükski Eesti klubi jõudnud. HC Kehra peatreener usub, et meeskond on eelseisvateks kohtumisteks valmis: “Meeskonna seis on hea ja üldine pilt läheb mäng-mängult järjest paremaks. Usun, et meeskond on suurteks mängudeks valmis!”

Mängud on otse jälgitavad SIIT

 

http://www.eurohandball.com/ec/chc/men/2015-16/round/4/Last+16